CRCW12101K10JNEA
Partnumber:
CRCW12101K10JNEA
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
others
Availability:
1959 in stock
SKU:
CRCW12101K10JNEA
Package
RES THICK FILM 1210 1.1K OHM 5% 0.5W(1/2W) 200PPM C PAD SMD AUTOMOTIVE T/R