CRCW1210210RFKEAHP
Partnumber:
CRCW1210210RFKEAHP
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1210 210 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R