CRCW121022K0JNEAHP
Partnumber:
CRCW121022K0JNEAHP
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1210 22K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R