CRCW121027R4FKEA
Partnumber:
CRCW121027R4FKEA
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1210 27.4 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R