CRCW121033R0JNEAHP
Partnumber:
CRCW121033R0JNEAHP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1210 33 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R