CRCW12187R50FKTK
Partnumber:
CRCW12187R50FKTK
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1218 7.5 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD Automotive T/R