CRCW2010103JR02
Partnumber:
CRCW2010103JR02
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 10K Ohm 5% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD