CRCW201015R0FKEF
Partnumber:
CRCW201015R0FKEF
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 15 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R