CRCW2010180RFKEF
Partnumber:
CRCW2010180RFKEF
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 180 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200