CRCW20101R00FNEF
Partnumber:
CRCW20101R00FNEF
Manufacturer:
Vishay
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 1 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R