CRCW20102M70JNEF
Partnumber:
CRCW20102M70JNEF
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 2.7M Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R