CRCW201038K3FKEFHP
Partnumber:
CRCW201038K3FKEFHP
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 38.3K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R