CRCW251210K0JNEG
Partnumber:
CRCW251210K0JNEG
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 10K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R