CRCW2512180RJNEG
Partnumber:
CRCW2512180RJNEG
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 180 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R