CRCW25121R00FKEGHP
Partnumber:
CRCW25121R00FKEGHP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 1 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R