CRCW25121R30FKTG
Partnumber:
CRCW25121R30FKTG
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 1.3 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R