CRCW2512249RFKEGHP
Partnumber:
CRCW2512249RFKEGHP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 249 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R