CRCW251237R4FKEG
Partnumber:
CRCW251237R4FKEG
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 37.4 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200