CRCW251240R2FKEG
Partnumber:
CRCW251240R2FKEG
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
100000000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 40.2 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R