CRCW251244R2FKEG
Partnumber:
CRCW251244R2FKEG
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 44.2 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R