CRCW25124R02FKEGHP
Partnumber:
CRCW25124R02FKEGHP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 4.02 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R