CRCW25124R70JNEGHP
Partnumber:
CRCW25124R70JNEGHP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 4.7 Ohm 5% 1.5W ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R