CRCW251251R0JNEGHP
Partnumber:
CRCW251251R0JNEGHP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 51 Ohm 5% 1.5W ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R