CRCW25128R66FKEG
Partnumber:
CRCW25128R66FKEG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
Out of stock
Package
Res Thick Film 2512 8.66 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R