CRCW25128R66FKEGHP
Partnumber:
CRCW25128R66FKEGHP
Manufacturer:
VISHAY DALE
Availability:
Out of stock
Package
Res Thick Film 2512 8.66 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R