CRF2512-FZ-R020ELF
Partnumber:
CRF2512-FZ-R020ELF
Manufacturer:
BOURNS INC
products.category:
others
Availability:
743 in stock
SKU:
CRF2512-FZ-R020ELF
Package
RES SMD 0.02 OHM 1% 1W 2512