CRF2512-FZ-R030ELF
Partnumber:
CRF2512-FZ-R030ELF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 0.03 Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Pad SMD Automotive T/R