CRG0603F100K
Partnumber:
CRG0603F100K
Manufacturer:
TE CONNECTIVITY
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 100K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R