CRG0805F1K5
Partnumber:
CRG0805F1K5
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 1.5K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R