CRG0805F39R
Partnumber:
CRG0805F39R
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 39 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R