CRG1206F100K
Partnumber:
CRG1206F100K
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 100000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206, CHIP