CRG1206F100R
Partnumber:
CRG1206F100R
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206, CHIP