CRGH0603F665R
Partnumber:
CRGH0603F665R
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 665 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R