CRGH1206J2R7
Partnumber:
CRGH1206J2R7
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 2.7 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R