CRGH2010F6K49
Partnumber:
CRGH2010F6K49
Manufacturer:
TE Connectivity
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 6.49K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD T/R