CRGH2512J220R
Partnumber:
CRGH2512J220R
Manufacturer:
TE CONNECTIVITY
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 220 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200