CRGP2512F120K
Partnumber:
CRGP2512F120K
Manufacturer:
TE CONNECTIVITY
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 120K Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200