CRH-30330
Partnumber:
CRH-30330
Manufacturer:
Okaya Electric Industries Co., Ltd
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap RC Network 0.33uF 500VAC 20% 33 Ohm 30% 6W 2 70°C