CRM2010-FX-R100ELF
Partnumber:
CRM2010-FX-R100ELF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 0.1 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD T/R