CRM2512-FX-3321ELF
Partnumber:
CRM2512-FX-3321ELF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 3.32K Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R