CRM2512-JW-1R0ELF
Partnumber:
CRM2512-JW-1R0ELF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 1 Ohm 5% 2W ±200ppm/°C Pad SMD T/R