CRS1206-FX-3003ELF
Partnumber:
CRS1206-FX-3003ELF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 300K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R