CRS1206AJW-100ELF
Partnumber:
CRS1206AJW-100ELF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 10 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R