CRT0603-BY-10R0ELF
Partnumber:
CRT0603-BY-10R0ELF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 10 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R