CRT0805-CY-2R00ELF
Partnumber:
CRT0805-CY-2R00ELF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 2 Ohm 0.25% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R