CRT1206-PV-1002ELF
Partnumber:
CRT1206-PV-1002ELF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 10K Ohm 0.01% 0.25W(1/4W) ±5ppm/°C Pad SMD T/R