CS0603-9N5J-SCO
Partnumber:
CS0603-9N5J-SCO
Manufacturer:
Chilisin
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 9.5nH 5% 250MHz 28Q-Factor Ceramic 700mA 135mOhm DCR 0603 T/R