CS0805-12NG-S
Partnumber:
CS0805-12NG-S
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 0.012uH 2% 250MHz 50Q-Factor Ceramic 0.6A 0.15Ohm DCR 0805 T/R