CS10-19.6608MABJ-UT
Partnumber:
CS10-19.6608MABJ-UT
Manufacturer:
CITIZEN FINEDEVICE CO.,LTD
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 19.6608MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin CSMD T/R