CS1008-18NG-S
Partnumber:
CS1008-18NG-S
Manufacturer:
Chilisin
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 0.018uH 2% 50MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 0.11Ohm DCR 1008 T/R